MBA02040C1473FC100
MFR.Part #
MBA02040C1473FC100
JLCPCB Part #
C1390464
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS