MBA02040C1200FCT00
MFR.Part #
MBA02040C1200FCT00
JLCPCB Part #
C1366797
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS