MBA02040C1100FRP00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBA02040C1100FRP00
JLCPCB Part #
C3463080
Package
Plugin,D1.6xL3.6mm
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS