MBA02040C1004FRP00
MFR.Part #
MBA02040C1004FRP00
JLCPCB Part #
C1848580
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS