MBA02040C1000FRP00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBA02040C1000FRP00
JLCPCB Part #
C1740325
Package
Plugin,D1.6xL3.6mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS