MAY3K3000T
MFR.Part #
MAY3K3000T
JLCPCB Part #
C1488660
Description
-65℃~+175℃ 3.3kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS