MAY2K5000B
MFR.Part #
MAY2K5000B
JLCPCB Part #
C1484162
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 2.5kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS