MAY2K2725B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAY2K2725B
JLCPCB Part #
C1484168
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 2.2725kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS