MAY1K0350B
MFR.Part #
MAY1K0350B
JLCPCB Part #
C1484172
Description
-65℃~+175℃ 1.035kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS