MAY12K211T
MFR.Part #
MAY12K211T
JLCPCB Part #
C1486163
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 12.211kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS