MAX75K500B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX75K500B
JLCPCB Part #
C1485262
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 75.5kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS