MAX63K600B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX63K600B
Description
-65℃~+175℃ 300mW 63.6kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS