MAX50R000A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX50R000A
JLCPCB Part #
C1481770
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 50Ω ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS