MAX25K100B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX25K100B
JLCPCB Part #
C1482512
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 25.1kΩ 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS