MAL225969121E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL225969121E3
JLCPCB Part #
C1583206
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.09Ω@100Hz 1.1A@100Hz 10mm 120uF 25mm 3000hrs@105℃ 42mm 500V ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS