MAL224668102E3
MFR.Part #
MAL224668102E3
JLCPCB Part #
C5115878
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 18mm 2.4A@100kHz 32mΩ 33.5mm 6000hrs@125℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS