MAL216056221E3
MFR.Part #
MAL216056221E3
JLCPCB Part #
C5115794
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 220uF 22mm 25V 48mΩ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS