MAL216031471E3
MFR.Part #
MAL216031471E3
JLCPCB Part #
C1600761
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 470uF 50V 5mm 95mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS