MAL216031102E3
MFR.Part #
MAL216031102E3
JLCPCB Part #
C1604611
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000uF 18mm 2000hrs@150℃ 33.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS