MAL215973391E3
MFR.Part #
MAL215973391E3
JLCPCB Part #
C1609815
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 250V 30mm 390uF 410mΩ 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS