MAL215034332E3
MFR.Part #
MAL215034332E3
JLCPCB Part #
C1599604
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 1.268A@100Hz 10V 12.5mm 27mm 3300uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS