MAL214855472E3
MFR.Part #
MAL214855472E3
JLCPCB Part #
C1600051
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.48A@100Hz 16V 16mm 3000hrs@105℃ 45mΩ 4700uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS