MAL214660122E3
MFR.Part #
MAL214660122E3
JLCPCB Part #
C1603848
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.235A@100Hz 1200uF 16mm 22mm 35V 4000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS