MAL214658391E3
MFR.Part #
MAL214658391E3
JLCPCB Part #
C1600899
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A@100kHz 16mm 22mm 390uF 4000hrs@125℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS