MAL214255221E3
MFR.Part #
MAL214255221E3
JLCPCB Part #
C1593408
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 220uF 2500hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS