MAL213665102E3
MFR.Part #
MAL213665102E3
JLCPCB Part #
C1599950
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 16V 22mm 5mm 7000hrs@105℃ 819mA@100Hz ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS