MAL213654471E3
MFR.Part #
MAL213654471E3
JLCPCB Part #
C1597466
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 13.5mm 4000hrs@105℃ 441mA@100Hz 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS