MAL213654222E3
MFR.Part #
MAL213654222E3
JLCPCB Part #
C1599871
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100Hz 10V 12.5mm 2200uF 34mΩ 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS