MAL213631102E3
MFR.Part #
MAL213631102E3
JLCPCB Part #
C1603176
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.32A@100Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 30mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS