MAL213226471E3
MFR.Part #
MAL213226471E3
JLCPCB Part #
C2166715
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 25V 30mm 370mΩ@100Hz 470uF 560mA@100Hz 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS