MAL212644682E3
MFR.Part #
MAL212644682E3
JLCPCB Part #
C3308623
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.74A@10kHz 10V 65mΩ@100Hz 6800uF 8000hrs@125℃ ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS