MAL211826102E3
MFR.Part #
MAL211826102E3
JLCPCB Part #
C2166895
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 25V 375mΩ@100Hz 760mA@100Hz 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS