MAL211819221E3
MFR.Part #
MAL211819221E3
JLCPCB Part #
C3308017
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 220uF 660mΩ 8000hrs@125℃ 966mA@10kHz ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS