MAL210466332E3
MFR.Part #
MAL210466332E3
JLCPCB Part #
C1619206
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+105℃ 11.6A@100Hz 151.7mm 31.8mm 3300uF 38mΩ@100Hz 400V 5000hrs@105℃ 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS