MAL210415332E3
MFR.Part #
MAL210415332E3
JLCPCB Part #
C1616938
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10.1A@100Hz 110.7mm 28.5mm 3300uF 350V 42mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS