MAL210283682E3
MFR.Part #
MAL210283682E3
JLCPCB Part #
C3813993
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 151.7mm 18.6A@100Hz 21mΩ@100Hz 250V 31.8mm 6800uF 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS