MAL210265472E3
MFR.Part #
MAL210265472E3
JLCPCB Part #
C1618670
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 15.4A@100Hz 151.7mm 31.8mm 34mΩ@100Hz 350V 4700uF 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS