MAL210189473E3
MFR.Part #
MAL210189473E3
JLCPCB Part #
C1617655
Package
Bolt,D76xL151.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 15000hrs@85℃ 151.7mm 22.4A@100Hz 31.8mm 47000uF 6mΩ@100Hz 76mm ±20% 螺栓,D76xL151.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS