MAL209575182E3
MFR.Part #
MAL209575182E3
JLCPCB Part #
C1614631
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 100mm 1800uF 20mm 350V 40mm 66mΩ@100Hz 7.5A@100Hz ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS