MAL209526681E3
MFR.Part #
MAL209526681E3
JLCPCB Part #
C3723174
Package
Plugin,D40xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 22.5mm 4.3A@100Hz 400V 40mm 680uF 6mm ±20% 插件,D40xL6mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS