MAL209442102E3
MFR.Part #
MAL209442102E3
JLCPCB Part #
C5759427
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ@120Hz 2.56A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 52mm ±20% Plugin,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS