MAL205956331E3
MFR.Part #
MAL205956331E3
JLCPCB Part #
C1612204
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25A@100Hz 10000hrs@105℃ 10mm 330uF 35mm 400V 52mm 620mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS