MAL205878681E3
MFR.Part #
MAL205878681E3
JLCPCB Part #
C1609371
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@100Hz 10000hrs@105℃ 10mm 150mΩ 22mm 63V 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS