MAL205723681E3
MFR.Part #
MAL205723681E3
JLCPCB Part #
C1612189
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 145mΩ 2.6A@100Hz 250V 30mm 680uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS