MAL205679102E3
MFR.Part #
MAL205679102E3
JLCPCB Part #
C3722360
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.27A@100Hz 1000uF 100V 10mm 12000hrs@85℃ 25mm 32mm ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS