MAL205677472E3
MFR.Part #
MAL205677472E3
JLCPCB Part #
C1608133
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 2.28A@100Hz 25mm 40V 4700uF 70mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS