MAL205659332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL205659332E3
JLCPCB Part #
C1610882
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100mΩ@100Hz 10mm 12000hrs@85℃ 2.84A@100Hz 3300uF 35mm 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS