MAL205657153E3
MFR.Part #
MAL205657153E3
JLCPCB Part #
C1611312
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 15000uF 35mm 4.05A@100Hz 40V 42mm 49mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS