MAL205159332E3
MFR.Part #
MAL205159332E3
JLCPCB Part #
C1614026
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12000hrs@85℃ 17.5mm 3300uF 35mm 4.37A@100Hz 55mm 55mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS