MAL205015682E3
MFR.Part #
MAL205015682E3
JLCPCB Part #
C1612554
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 16V 30mm 40mΩ@100Hz 42mm 6800uF 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS